Зручний трансфер до Карпат

Замовте Трансфер з Івано-Франківська, Львова, Тернополя до Карпат: Яремче, Драгобрат, Ясіня і Татарів і спокійно збирайтеся в дорогу. З нами НАДІЙНО , у нас КОМФОРТНО і ДОСТУПНО !

Трансфер – зручна послуга, завдяки якій можна миттєво вирішити питання, пов’язані з прибуттям в чуже місто (країну ) або з від’їздом знього. Яремче, Микуличин, Татарів, Поляниця, Буковель, Ворохта, Яблуниця, Ясиня, Драгобрат… для багатьох ці курорти вже стали другою домівкою , а хтось приїжджає сюди вперше. Який раз і звідки б Ви не їхали, ХОЧЕТЕ з першої хвилини на Карпатській землі відчувати себе КОМФОРТНО ?

Замовивши у нас трансфер, Ви безумовно отримаєте найбільш мобільний і безпечний спосіб дістатися до пункту Вашого призначення, при цьому отримуючи задоволення від поїздки і заощаджуючи свої гроші і нерви.

Чому ми?

Оренда мікроавтобусів – це відмінний вибір для тих, хто подорожує невеликою групою. Наші мікроавтобуси економічні, маневренни і максимально зручні, з ними будь-яка ваша поїздка пройдет на вищому рівні. Ви можете отримати необхідний транспорт у будь-який час. Скористатися послугою «оренда мікроавтобусів» ще ніколи не було так просто.

Замовити транспорт на визначений час можна за тел.

+38 098 827-9090, +38 050 230-0689, +38 067 421-4273